HARTING
Producto No:
09580183001
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
UIC 558 18PIN MALE INSERT CRIMP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$10.678
$10.678
10
$9.4677
$94.677
25
$9.10328
$227.582
50
$8.73905
$436.9525
100
$8.2536
$825.36
250
$7.525368
$1881.342
500
$7.039842
$3519.921
1000
$6.457245
$6457.245
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -50°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 18 |
| Termination Style | Crimp |
| Housing Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Size | - |
| Voltage Rating | 60V |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | - |
| Gender | Male |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Contact Material | - |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Insert |
| Package | Bulk |