Amphenol RF
Producto No:
095FJZFJZAH-012
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL ASSY FAKRA JACK TO JACK 12"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$17.4705
$17.4705
10
$15.1411
$151.411
25
$14.3507
$358.7675
50
$14.14246
$707.123
100
$12.478725
$1247.8725
250
$11.64681
$2911.7025
500
$11.397226
$5698.613
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Cable Type | RG-174 |
| 1st Connector | Fakra Gen 3.5 Jack, Right Angle |
| 2nd Contact Gender | Female |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | Fakra III (Gen 3.0) Jack |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 12.00" (304.80mm) |
| Mfr | Amphenol RF |
| 1st Contact Gender | Female |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | Fakra to Fakra |
| Features | Shielded, Z Code |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 3 GHz |
| Base Product Number | 095FJZF |