095FJZFPZAH-012
Amphenol RF
Producto No:
095FJZFPZAH-012
Descripción:
CBL ASSY FAKRA JACK TO PLUG 12"
En stock : 80
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Cable Type RG-174
1st Connector Fakra Gen 3.5 Jack, Right Angle
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector Fakra II (Gen 2.0) Plug
Series -
Length 12.00" (304.80mm)
Mfr Amphenol RF
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature -
Style Fakra to Fakra
Features Shielded, Z Code
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz