Amphenol RF
Producto No:
095FPZFPZSGM500
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL ASSY FAKRA PLUG-PLUG 16.4'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$31.1885
$31.1885
10
$27.30965
$273.0965
25
$26.12956
$653.239
50
$25.28672
$1264.336
100
$24.44369
$2444.369
250
$23.095108
$5773.777
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Cable Type | RG-58 |
| 1st Connector | Fakra II (Gen 2.0) Plug |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | Fakra II (Gen 2.0) Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 196.9" (5.0m) 16.4' |
| Mfr | Amphenol RF |
| 1st Contact Gender | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | Fakra to Fakra |
| Features | Z Code |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 3 GHz |
| Base Product Number | 095FPZF |