095Z820-162-036
Amphenol RF
Producto No:
095Z820-162-036
Descripción:
CBL ASSY SMA-FAKRA II PLG-PL 36"
Guía del usuario
Operating Temperature -
Cable Type RG-174
1st Connector SMA Plug
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector Fakra II (Gen 2.0) Plug
Series -
Length 36.00" (914.40mm)
Mfr Amphenol RF
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style SMA to Fakra II
Features -
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz