095Z820-165-018
Amphenol RF
Producto No:
095Z820-165-018
Descripción:
CBL ASSY SMA-FAKRA III PL-JK 18"
Guía del usuario
Operating Temperature -
Cable Type RG-58
1st Connector SMA Plug
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector Fakra III (Gen 3.0) Jack
Series -
Length 18.00" (457.20mm)
Mfr Amphenol RF
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style SMA to Fakra III
Features -
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz