HARTING
Producto No:
09620250301
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN BASE BOTTOM ENTRY SZ16A
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$52.5065
$52.5065
10
$48.18305
$481.8305
25
$46.3296
$1158.24
50
$44.78509
$2239.2545
100
$42.314235
$4231.4235
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | - |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Housing Material | Aluminum, Die Cast |
| Size | 16A |
| Thread Size | - |
| Size / Dimension | 3.780" L x 1.299" W x 1.028" H (96.00mm x 33.00mm x 26.10mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Locking Clip (1) on Base Bottom |
| Series | Han® EMC |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Base - Panel Mount |
| Housing Color | - |
| Style | Bottom Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09620250 |