HARTING
Producto No:
09620250541
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN HOOD SIDE ENTRY SZ16A PG21
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$88.445
$88.445
10
$81.15755
$811.5755
25
$78.03604
$1950.901
50
$75.43494
$3771.747
100
$71.27299
$7127.299
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | - |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Housing Material | Aluminum, Die Cast |
| Size | 16A |
| Thread Size | PG21 |
| Size / Dimension | 3.146" L x 1.201" W x 2.756" H (79.90mm x 30.50mm x 70.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Locking Clip (1) on Base Bottom |
| Series | Han® EMC |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Hood |
| Housing Color | - |
| Style | Side Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09620250 |