HARTING
Producto No:
09641147232
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN D-SUB RCPT 9POS R/A SLDR
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$30.6945
$30.6945
10
$26.8755
$268.755
25
$25.71422
$642.8555
50
$24.88468
$1244.234
100
$24.05514
$2405.514
250
$22.727952
$5681.988
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Dielectric Material | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) |
| Shell Material, Finish | Steel |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 100V |
| Current Rating (Amps) | 7.5A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Backset Spacing | 0.401" (10.20mm) |
| Mfr | HARTING |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Features | Board Lock, Filter, Mounting Brackets |
| Shell Size, Connector Layout | 1 (DE, E) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 9 |
| Color | Natural |
| Contact Finish Thickness | - |
| Flange Feature | Housing/Shell (4-40) |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Contact Form | Machined |
| Series | - |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Bulk |