HARTING
Producto No:
09654625812
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SLDR
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$11.6565
$11.6565
10
$10.3284
$103.284
25
$9.93092
$248.273
50
$9.53363
$476.6815
100
$9.00391
$900.391
250
$8.209482
$2052.3705
500
$7.679838
$3839.919
1000
$7.044269
$7044.269
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Dielectric Material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester, Glass Filled |
| Shell Material, Finish | Steel |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | - |
| Current Rating (Amps) | 6.5A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Backset Spacing | 0.409" (10.40mm) |
| Mfr | HARTING |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Features | Board Lock, Grounding Indents |
| Shell Size, Connector Layout | 4 (DC, C) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 37 |
| Color | - |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Flange Feature | Housing/Shell (4-40) |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Contact Form | Stamped |
| Series | - |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Bulk |