HARTING
Producto No:
09675097658
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SLDR
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$25.384
$25.384
10
$22.2281
$222.281
25
$21.26746
$531.6865
50
$20.58118
$1029.059
100
$19.89528
$1989.528
250
$18.797574
$4699.3935
500
$18.24874
$9124.37
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Dielectric Material | Thermoplastic, Glass Filled |
| Shell Material, Finish | Brass, Tin Plated |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Voltage Rating | - |
| Current Rating (Amps) | 5A |
| Contact Finish | Gold or Gold-Palladium |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Backset Spacing | 0.228" (5.80mm) |
| Mfr | HARTING |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Features | Board Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets |
| Shell Size, Connector Layout | 1 (DE, E) |
| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 9 |
| Color | - |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Flange Feature | Housing/Shell (4-40) |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Panel Mount, Through Hole, Right Angle |
| Contact Form | Machined |
| Series | - |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Bulk |