HARTING
Producto No:
09700202622
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
INSERT MALE 20POS SCREW
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$29.0415
$29.0415
10
$25.4296
$254.296
25
$24.33102
$608.2755
50
$23.54613
$1177.3065
100
$22.76124
$2276.124
250
$21.505454
$5376.3635
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Number of Positions | 20 |
| Termination Style | Screw |
| Housing Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Size | 16A |
| Voltage Rating | 50V |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| Contact Finish | Silver |
| Contact Type | - |
| Gender | Male |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Series | Staf® |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Insert |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09700202 |