HARTING
Producto No:
09721646909
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN DIN HDR 64POS PCB GOLD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$13.5565
$13.5565
10
$12.0118
$120.118
25
$11.5501
$288.7525
50
$11.08802
$554.401
100
$10.471945
$1047.1945
250
$9.547994
$2386.9985
500
$8.931976
$4465.988
1000
$8.19279
$8192.79
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Level, Class | 2 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 64 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Current Rating (Amps) | 2A |
| Contact Finish | Gold or Gold-Palladium |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Through Hole |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | DIN 41612 |
| Mfr | HARTING |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Connector Type | Header, Male Pins |
| Number of Positions Loaded | All |
| Style | Q |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Package | Bulk |