HARTING
Producto No:
09721646985
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN DIN HDR 64POS PCB GOLD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$17.271
$17.271
10
$14.96535
$149.6535
25
$14.18464
$354.616
50
$13.97887
$698.9435
100
$12.33442
$1233.442
250
$11.5121
$2878.025
500
$11.265385
$5632.6925
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Level, Class | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 64 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Current Rating (Amps) | 2A |
| Contact Finish | Gold or Gold-Palladium |
| Termination | Press-Fit |
| Mounting Type | Through Hole |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | DIN 41612 |
| Mfr | HARTING |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Connector Type | Header, Male Pins |
| Number of Positions Loaded | All |
| Style | Q |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Package | Bulk |