HARTING
Producto No:
09731966577
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN DIN HDR 96POS PCB GOLD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$10.5735
$10.5735
10
$9.5133
$95.133
25
$8.9623
$224.0575
50
$8.7324
$436.62
100
$8.502595
$850.2595
250
$7.583394
$1895.8485
500
$7.123803
$3561.9015
1000
$6.296524
$6296.524
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Level, Class | 2 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 3 |
| Number of Positions | 96 |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Current Rating (Amps) | 2A |
| Contact Finish | Gold-Palladium |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Through Hole |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | DIN 41612 |
| Mfr | HARTING |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Connector Type | Header, Male Pins |
| Number of Positions Loaded | All |
| Style | R |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Package | Bulk |