HARTING
Producto No:
09732647801
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CONN DIN RCPT 96POS PCB RA
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.4365
$4.4365
10
$4.02895
$40.2895
25
$3.81634
$95.4085
50
$3.72761
$186.3805
100
$3.55015
$355.015
250
$3.106386
$776.5965
500
$3.017618
$1508.809
1000
$2.573854
$2573.854
2500
$2.396356
$5990.89
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Level, Class | 3 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 3 |
| Number of Positions | 96 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Current Rating (Amps) | 2A |
| Contact Finish | - |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | DIN 41612 |
| Mfr | HARTING |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Number of Positions Loaded | 64 |
| Style | R |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Package | Bulk |