HARTING
Producto No:
09930010102
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
HAN S SCREW MOUNT HOUSING, RED,
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$12.0365
$12.0365
10
$10.6647
$106.647
25
$10.25468
$256.367
50
$9.84447
$492.2235
100
$9.297555
$929.7555
250
$8.477192
$2119.298
500
$7.930258
$3965.129
1000
$7.27397
$7273.97
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 1 |
| Termination Style | Bolt and Nut |
| Housing Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Size | - |
| Voltage Rating | 1500V |
| Color | Red |
| Current Rating (Amps) | 200A |
| Contact Finish | Silver |
| Contact Type | Han® S |
| Gender | Male |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | Han® S |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Insert with Base |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09930010 |