HARTING
Producto No:
09930010303
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
HAN S BULKHEAD MOUNT HOUSING, BL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$19.1425
$19.1425
10
$16.58985
$165.8985
25
$15.72364
$393.091
50
$15.49602
$774.801
100
$13.672875
$1367.2875
250
$12.76135
$3190.3375
500
$12.487902
$6243.951
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 1 |
| Termination Style | Busbar |
| Housing Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Size | - |
| Voltage Rating | 1500V |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 200A |
| Contact Finish | Silver |
| Contact Type | Han® S |
| Gender | Male |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | Han® S |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Insert with Base |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09930010 |