HARTING
Producto No:
09930030301
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
HAN BOARD PCB POWER 3+GND, CRIMP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.655
$4.655
10
$4.2256
$42.256
25
$4.00216
$100.054
50
$3.90906
$195.453
100
$3.72286
$372.286
250
$3.257512
$814.378
500
$3.164431
$1582.2155
1000
$2.699074
$2699.074
2500
$2.51293
$6282.325
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -25°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 3+Ground |
| Termination Style | Crimp |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Size | - |
| Voltage Rating | 830V |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 32A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | Han® |
| Gender | Female |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | Han® |
| Contact Material | - |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Insert without Contacts |
| Package | Bulk |