Bel Fuse Inc.
Producto No:
0ADEP9300-RE
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
FUSE CERM 30A 500VAC 500VDC 3AB
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.465
$4.465
5
$4.3149
$21.5745
10
$4.161
$41.61
50
$3.23646
$161.823
100
$2.69705
$269.705
250
$2.619948
$654.987
500
$2.234666
$1117.333
1000
$2.11908
$2119.08
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -50°C ~ 105°C |
| Melting I²t | 270 |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.0037 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | cURus |
| Current Rating (Amps) | 30 A |
| Fuse Type | Cartridge, Ceramic |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 30kA AC, 20kA DC |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.268" Dia x 1.291" L (6.81mm x 32.79mm) |
| Product Status | Active |
| Series | 0ADEP |
| Voltage Rating - DC | 500 V |
| Package / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) |
| Voltage Rating - AC | 500 V |
| Mfr | Bel Fuse Inc. |
| Package | Bulk |