Bel Power Solutions
Producto No:
0RQB-D0W12LG
Fabricante:
Paquete:
Quarter Brick
Lote:
-
Descripción:
DC DC CONVERTER 12V 200W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$97.4035
$97.4035
5
$96.634
$483.17
10
$95.85975
$958.5975
25
$89.67544
$2241.886
40
$86.583
$3463.32
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 95°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 136V |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Isolation | 2.25 kV |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 2.45" L x 1.45" W x 0.59" H (62.2mm x 36.8mm x 15.0mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Quarter Brick |
| Current - Output (Max) | 16.7A |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 50V |
| Control Features | Enable, Active Low |
| Series | 0RQB-D0W12L |
| Power (Watts) | 200 W |
| Type | Isolated Module |
| Package / Case | Quarter Brick |
| Efficiency | 93% |
| Mfr | Bel Power Solutions |
| Features | Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO |
| Package | Tray |