0RSB-30T03LG
Bel Fuse Inc.
Producto No:
0RSB-30T03LG
Fabricante:
Bel Fuse Inc.
Descripción:
DC DC CONVERTER 3.3V 30W
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 75V
Voltage - Isolation 1.5 kV
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.30" L x 0.90" W x 0.38" H (33.0mm x 22.9mm x 9.6mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 10A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 36V
Control Features Enable, Active Low
Series xRSB-30T
Power (Watts) 30 W
Type Isolated Module
Package / Case 8-DIP Module, 1/16 Brick
Efficiency 90%