TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
2-160984-2
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CBL TIE LOCKING BLACK 1.509'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Tensile Strength | - |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | AMP-TY |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Features | - |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 1.509' (460.00mm) |
| Package | Bag |
| Width | 0.307" (7.80mm) |
| Length - Approximate | 18" |
| Bundle Diameter | 5.12" (130.00mm) |
| Base Product Number | 160984 |