TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
2-160986-2
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CBL TIE LOCKING BLACK 2.461'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Tensile Strength | - |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | AMP-TY |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Features | - |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 2.461' (750.00mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.307" (7.80mm) |
| Length - Approximate | 29.5" |
| Bundle Diameter | 7.87" (200.00mm) |
| Base Product Number | 160986 |