TE Connectivity Passive Product
Producto No:
2-1614775-9
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
RES CHAS MNT 150K OHM 1% 250W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Composition | Thick Film |
| Height - Seated (Max) | 1.181" (30.00mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Size / Dimension | 2.638" L x 2.362" W (67.00mm x 60.00mm) |
| Temperature Coefficient | ±150ppm/°C |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Feature | Flanges |
| Resistance | 150 kOhms |
| Series | BDS, CGS |
| Power (Watts) | 250W |
| Package / Case | Box |
| Coating, Housing Type | Epoxy Coated |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | RF, High Frequency |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | M4 Threaded |
| Base Product Number | 1614775 |