TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Producto No:
2-1904025-5
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
V23234A0004X053-EV-100
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$10.393
$10.393
10
$9.747
$97.47
25
$8.66438
$216.6095
50
$8.23118
$411.559
100
$7.79798
$779.798
250
$6.931542
$1732.8855
500
$6.498323
$3249.1615
1000
$6.065094
$6065.094
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Coil Power | 2.3W |
| Switching Voltage | 24VDC - Nom |
| Contact Rating (Current) | 50 A |
| Termination Style | Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Coil Current | 94 mA |
| Mounting Type | Socketable |
| Coil Resistance | 255 Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 3 VDC |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Series | Power Relay B |
| Operate Time | 10 ms |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Contact Material | Silver (Ag) |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Must Operate Voltage | 16 VDC |
| Release Time | 10 ms |
| Features | Resistor |
| Package | Bulk |
| Coil Type | Non Latching |
| Base Product Number | 2-1904025 |