TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
2-604751-9
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CBL TIE LOCKING NAT 50LBS 11.83"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Tensile Strength | 50 lbs (22.68 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Natural |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | AMP-TY |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Features | - |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 0.986' (300.48mm, 11.83") |
| Package | Bag |
| Width | 0.183" (4.65mm) |
| Length - Approximate | 11.75" |
| Bundle Diameter | 3.00" (76.20mm) |
| Base Product Number | 604751 |