2121-DKF-0018
Cinch Connectivity Solutions Semflex
Producto No:
2121-DKF-0018
Descripción:
CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 18"
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Series DKF
Length 18.00" (457.20mm)
Package Bulk
Frequency - Max 18 GHz