2121-DKF-0024
Cinch Connectivity Solutions Semflex
Producto No:
2121-DKF-0024
Descripción:
CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 24"
En stock : 5
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Series DKF
Length 24.00" (609.60mm)
Package Bulk
Frequency - Max 18 GHz