2121-DKF-0036
Cinch Connectivity Solutions Semflex
Producto No:
2121-DKF-0036
Descripción:
CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 36"
En stock : 23
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Series DKF
Length 36.00" (914.40mm)
Package Bulk
Frequency - Max 18 GHz