2151-DKF-0024
Cinch Connectivity Solutions Semflex
Producto No:
2151-DKF-0024
Descripción:
CBL ASSY SMA-NTYPE PLUG-PLUG 24"
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Series DKF
Length 24.00" (609.60mm)
Package Bulk
Frequency - Max 26 GHz