2151-DKF-0036
Cinch Connectivity Solutions Semflex
Producto No:
2151-DKF-0036
Descripción:
CBL ASSY SMA-NTYPE PLUG-PLUG 36"
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Series DKF
Length 36.00" (914.40mm)
Package Bulk
Frequency - Max 26 GHz