275-501N16A-00
IXYS-RF
Producto No:
275-501N16A-00
Fabricante:
IXYS-RF
Paquete:
DE275
Descripción:
RF MOSFET N-CHANNEL DE275
Guía del usuario
Configuration N-Channel
Current Rating (Amps) 16A
Voltage - Rated 500 V
Product Status Obsolete
Supplier Device Package DE275
Power - Output 590W