28-650000-11-RC
Aries Electronics
Producto No:
28-650000-11-RC
Fabricante:
Aries Electronics
Descripción:
SOCKET ADAPTER SOIC TO 28DIP 0.6
En stock : 54
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Series Correct-A-Chip® 650000
Number of Positions 28
Package Accepted SOIC
Mfr Aries Electronics
Pitch 0.050" (1.27mm)
Proto Board Type SMD to DIP
Material FR4 Epoxy Glass
Package Tube
Size / Dimension 2.800" L x 0.700" W (71.12mm x 17.78mm)
Product Status Active
Board Thickness 0.062" (1.57mm) 1/16"