Hogar / Labels, Labeling / 2LSZH-1000-2-YL-2
minImg
2LSZH-1000-2-YL-2
Brady Corporation
Producto No:
2LSZH-1000-2-YL-2
Fabricante:
Brady Corporation
Descripción:
SLEEVE, 1 IN DIA X 1 IN W
Guía del usuario
Operating Temperature -
Series PermaSleeve®
Label Size 1.00" W x 1.66" H (25.4mm x 42.2mm); Cable O.D. 0.50" ~ 0.95" (12.7mm ~ 24.1mm)