3022-010-N
TE Connectivity Measurement Specialties
Producto No:
3022-010-N
Descripción:
ACCELEROMETER 10G ANALOG
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Output Type Analog Voltage
Sensitivity (LSB/g) -
Mounting Type Adhesive
Sensitivity (mV/g) 4.5
Product Status Active
Acceleration Range ±10g
Supplier Device Package -
Series -
Type Analog
Package / Case 5-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2V ~ 10V
Bandwidth 400Hz