3022-100-N
TE Connectivity Measurement Specialties
Producto No:
3022-100-N
Descripción:
ACCELEROMETER 100G ANALOG
En stock : 2
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Output Type Analog Voltage
Sensitivity (LSB/g) -
Mounting Type Surface Mount
Sensitivity (mV/g) 0.45
Product Status Active
Acceleration Range ±100g
Supplier Device Package -
Series -
Type Analog
Package / Case Module
Voltage - Supply 2V ~ 10V
Bandwidth 1.5kHz