305-BCR24H-O
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
305-BCR24H-O
Descripción:
PMI .190" LED 24V TAB DIFF RED
Viewing Angle 45°
Panel Cutout Dimensions 0.19" (4.83mm)
Type LED
Voltage 24V
Panel Cutout Shape Round
Current 17mA