305-BG28H-O
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
305-BG28H-O
Descripción:
PMI .190" LED 28V TAB DIFF GREEN
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.19" (4.83mm)
Lamp Color Green
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 28V
Panel Cutout Shape Round
Current 16.5mA