305-DRG60H-O
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
305-DRG60H-O
Descripción:
PMI .190" LED 60V TAB DIFF RED/G
Viewing Angle 118°
Panel Cutout Dimensions 0.19" (4.83mm)
Type LED
Voltage 60V
Panel Cutout Shape Round
Current 9mA