Hogar / Tape / 310 102MMX620MM
minImg
310 102MMX620MM
3M
Producto No:
310 102MMX620MM
Fabricante:
3M
Descripción:
3M SAFETY-WALK SLIP-RESISTANT ME
Guía del usuario
Usage Slip Resistance
Storage/Refrigeration Temperature -
Thickness - Adhesive -
Color Black
Backing, Carrier -
Product Status Active
Thickness - Backing, Carrier -
Thickness -
Series Safety-Walk™ 310
Length 24.41" (620.00mm)
Shelf Life Start Date of Manufacture
Mfr 3M
Temperature Range -
Shelf Life 60 Months
Package Bulk
Tape Type Anti-Slip
Width 4.00" (101.60mm)