Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
Producto No:
336TTA250M
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CAP ALUM 33UF 20% 250V AXIAL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.8785
$2.8785
10
$2.32465
$23.2465
50
$2.02882
$101.441
100
$1.77517
$177.517
500
$1.352515
$676.2575
1000
$1.183444
$1183.444
2500
$1.141178
$2852.945
5000
$1.098912
$5494.56
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 250 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.512" Dia x 1.220" L (13.00mm x 31.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 190 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 10.048Ohm @ 120Hz |
| Ratings | - |
| Series | TTA |
| Package / Case | Axial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 290.7 mA @ 50 kHz |
| Mfr | Cornell Dubilier / Illinois Capacitor |
| Capacitance | 33 µF |
| Package | Bulk |