34-GLP120-NYO
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
34-GLP120-NYO
Descripción:
PMI .190" LED 120V TAB DIFF GREE
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.19" (4.83mm)
Lamp Color Green
Ratings AC
Type LED
Voltage 120V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Yellow
Panel Cutout Shape Round
Current 2mA
Lens Size 6.35mm Dia