34-GLP24H-CWO
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
34-GLP24H-CWO
Descripción:
PMI .190" LED 24V TAB CLEAR GREE
Guía del usuario
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.19" (4.83mm)
Lamp Color Green
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 24V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Colorless
Panel Cutout Shape Round
Current 2mA
Lens Size 6.35mm Dia