3430A3F390RTE
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
3430A3F390RTE
Paquete:
1225
Descripción:
3430 A3 1% 390R 100PPM 4K RL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1225
Ratings AEC-Q200
Resistance 390 Ohms
Series 3430
Power (Watts) 3W