3502100KJT
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
3502100KJT
Paquete:
2010
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
RES 3502 100K 5%
En stock : 3009
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Resistance 100 kOhms
Series 3502, CGS
Power (Watts) 2W