3520270RJT
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
3520270RJT
Paquete:
2512
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
RES SMD 270 OHM 5% 1W 2512
En stock : 18252
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 270 Ohms
Series 3520, CGS
Power (Watts) 1W