35C14X51GI
Altech Corporation
Producto No:
35C14X51GI
Fabricante:
Altech Corporation
Descripción:
FUSE CARTRIDGE 35A 380VAC
Guía del usuario
Operating Temperature -
Applications -
Response Time Slow Blow
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 35A
Fuse Type Cartridge
Breaking Capacity @ Rated Voltage -
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.551" Dia x 2.008" L (14.00mm x 51.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Cartridge, Non-Standard
Voltage Rating - AC 380 VAC