36401E33NGTD
TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
36401E33NGTD
Paquete:
0402 (1005 Metric)
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
FIXED IND 33NH 75MA 4.5 OHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 500 MHz
Q @ Freq 13 @ 500MHz
Height - Seated (Max) 0.015" (0.37mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 75 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Product Status Last Time Buy
Supplier Device Package 0402 (1005 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 4.5Ohm Max
Inductance 33 nH
Series 3640, Sigma Inductors
Type Thin Film
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 2.5GHz