36501J22NJTDG
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
36501J22NJTDG
Paquete:
0603 (1608 Metric)
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
FIXED IND 22NH 700MA 190MOHM SMD
En stock : 178
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 250 MHz
Q @ Freq 38 @ 250MHz
Height - Seated (Max) 0.040" (1.02mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 700 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.071" L x 0.044" W (1.80mm x 1.12mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603 (1608 Metric)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 190mOhm Max
Inductance 22 nH
Series 3650, Sigma Inductors
Type Wirewound
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Frequency - Self Resonant 3GHz